Washington

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Washington

Īpašums pārdošanā Vašingtonā

Mitrs no Klusā okeāna uz rietumiem, Oregonas robeža ar dienvidiem, uz austrumiem - no Aidaho štata, uz ziemeļiem - 49. paralēli uz ziemeļiem, ar Kanādu, jo īpaši ar Britu Kolumbijas provincē

Ikviens, kurš nolemj veikt ieguldījumus, lai iegādātos īpašumu pārdošanai Vašingtonā, pirms lēmuma pieņemšanas izvērtēs daudzus faktorus.

Vašingtona ir Klusā okeāna ziemeļrietumu valsts ar teritoriju, kurā ietilpst slēpošanas kalni Kaskādes diapazonā un Puget Sound meža salas. Tās galvaspilsēta ir Olimpija, bet lielākā pilsēta ir Sietla. Tas ir pazīstams kā dinamiskas tehnoloģiju nozares, animācijas mūzikas skatuves un slavenās kafijas mājas.

Vašingtonas štats ir nosaukts pēc Amerikas Savienoto Valstu pirmā prezidenta Džordža Vašingtona un bija 42. valsts, kas uzņemta Savienībā. Oficiālajā zīmogā un oficiālajā valsts karogā ir Džordža Vašingtonas portrets, un to bieži sauc par Vašingtonas valsti, lai izvairītos no neskaidrībām ar Kolumbijas apgabalu.

Šajā Klusā okeāna ziemeļrietumu daļā ir mēreni lietus meži, kalni un plašie meži, tāpēc to sauc par Evergreen valsti.

Tas ir 18. lielākais valsts valstī un 13. lielākais iedzīvotāju skaits. Tā ir klimats, kas diezgan atšķiras no austrumiem uz rietumiem, lai nodrošinātu piemērotu klimatu visām gaumēm.

Pirms ieguldīt īpašumā pārdošanai Vašingtonā, ir lietderīgi vispārīgi novērtēt platību, bezdarba līmeni, bagātību, ēku izmaksas un vēl daudz vairāk.

Tas ir 4,8% bezdarba līmenis, kas pēdējā gada laikā ir bijis nemainīgs un dzīves dārdzība pārsniedz valsts vidējo rādītāju. Lielākais dzīves dārdzības faktors nāk no Vašingtonas nekustamo īpašumu tirgus. Nomas cenas labi izskaidro šo punktu, jo tie ir ļoti augsti.

Viena veida izmaksu pieaugums attiecas uz īpašuma pirkšanu pārdošanai Vašingtonā. Šie cenu pieaugumi ir paredzēti, lai 2018. gadā sapnis būtu pārdevējiem Vašingtonas nekustamo īpašumu tirgū 2018. gadā. Tādēļ pārdevēji var sagaidīt dažus ieguvumus, tāpat kā pagājušajā gadā Vašingtonas māju cenas ir palielinājušās par 11,5%.

Faktori, kas ietekmē Vašingtonas nekustamo īpašumu tirgu 2018. gadā, ir Vašingtonas štata stāvoklis, kas gandrīz noteikti saglabā pieprasījumu un cenas, turpretī krājumi joprojām ir zemi.

Tajā pašā laikā pārdevēji īpašumiem pārdošanai Vašingtonā var baudīt priekšrocības, jo celtnieki cenšas atrast gudrus risinājumus, lai atrisinātu mājokļu trūkumu. Daudzām valstīm līdzīgās situācijās tas ietver radošus risinājumus, mazākās mājas un daudz mazāku māju.

Labākās vietas, kur dzīvot Vašingtonas nekustamo īpašumu tirgū, ir Seattle un Spokane, tāpēc mēs novērtējam īpašumus pārdošanai Vašingtonā, īpašu uzmanību pievēršot šīm divām metropolēm.

 60% iedzīvotāju dzīvo Sietlas galvaspilsētā, un tajā pašā Sietlā, kas atrodas Kingas apgabalā, ir aptuveni 700 000 iedzīvotāju. Tas ir pulsējošs pilsēta ar bagātīgu mūzikas vēsturi un aizraujošu pilsētas ainavu.

Tai ir arī dinamiska ekonomika, kas ir 11. lielākā metropoles ekonomika valstī.

To uzskata par paradīzi jaunizveidotajiem uzņēmumiem un pilsētai, kas ļoti aktīvi darbojas ekoloģiski un videi draudzīgā praksē. Tajā ir piecu lielāko uzņēmumu, tostarp Starbucks un Amazon, biroji. Sietlas bezdarba līmenis ir 3,4%, kas ir nedaudz zem valsts vidējā rādītāja.

 Spokane ir otra populārākā pilsēta Vašingtonā, un tā nekustamā īpašuma tirgus pēdējā gada laikā ir bijis ļoti labs. Spokānas māju vērtības 2017. gadā ir pieaugušas par vairāk nekā 12%, un paredzams, ka vērtības 2018. gada laikā turpinās pieaugt par 3,6%.

Vašingtona pašlaik bauda lielisku laiku pārdevēju tirgum, un visi rādītāji norāda uz vēl vienu veiksmīgu pārdošanas gadu Evergrīnas valstij. Tiem, kas vēlas ievietot savu māju tirgū Vašingtonas štata valstī, ir jāzina, ka nav labāka laika to darīt.

  •  
    Pārcelšanās uz Vašingtonu. Expatriate un dzīvo Vašingtonā.

    Pēc tam, kad mēs devāmies tālu un plaši pāri Amerikas kontinentam, mēs beidzot esam sasnieguši vissvarīgāko valsti. Viena ar unikālu vēsturi, kas vienmēr ir pārstāvējusi visu Amerikas Savienoto Valstu federālo Republiku. Mēs runājam par Washinton. Amerikāņu sirdsdarbība, kas šodien ir mūsu mini ceļv ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 23038

PARDOŠANA Privātmāja, Washington, Snohomish County, Mukilteo, 5706 86th Place SW

1,062,704.81EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

502.42 m²
Plašiem grīdas plāns, izsmalcinātu iezīmes, daiļrunīgi ierāmētas ar panorāmas Sound skatu. Gandrīz jauni dotas tik daudz atjauninājumus šajā 5 bdrm / ...
Cod. 23037

PARDOŠANA Privātmāja, Washington, Seattle, Seattle, 2900 25th Ave W

1,239,039.94EUR
PARDOŠANA
Privātmāja

389.73 m²
Gluds-Mūsdienu! Centrālā Glass Atrium Saites interjera atvērtu telpu ar bagātīgu dabisko apgaismojumu. Apdare Brazīlijas Tīģerkoks, Venēcijas apmetums...
Cod. 8452

PARDOŠANA Lauku māja, Washington, Olympia, Olympia, Olympia

159,419.01EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

2200 m²
Skaisti six guļamistaba two
Cod. 7226

PARDOŠANA Lauku māja, Washington, Spokane, Spokane, 625 Mckinnan Rd.

41,626.07EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

900 m²
Īpašums ir 3 istaba 1
Cod. 6603

PARDOŠANA Veikals, Washington, Seattle, Seattle, Seattle

619,077.14EUR
PARDOŠANA
Veikals

13600 m²
Ar Property-Laba atrašanās vieta,
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB